Remarketing - umożliwia wyświetlanie reklam osobom, które wcześniej odwiedziły witrynę. Jeśli na przykład użytkownicy opuszczą Twoją witrynę, nie dokonując zakupu, remarketing pomoże Ci nawiązać z nimi ponowny kontakt i wyświetlić im trafne reklamy w czasie, gdy przeglądają strony internetowe, korzystają z aplikacji mobilnych lub wyszukują informacje w Google.

Rodzaje remarketingu Google

·         Remarketing standardowy: wyświetlanie reklam osobom, które już odwiedziły Twoją witrynę, w czasie, gdy przeglądają witryny i korzystają z aplikacji w sieci reklamowej.

·         Remarketing dynamiczny: wyświetlanie reklam dynamicznych osobom, które już odwiedziły Twoją witrynę, z uwzględnieniem produktów lub usług, które oglądały w Twojej witrynie, w czasie, gdy przeglądają witryny i korzystają z aplikacji w sieci reklamowej. Remarketing dynamiczny to krok dalej: pozwala wyświetlać użytkownikom, którzy wcześniej odwiedzili Twoją stronę, reklamy zawierające produkty i usługi, które tam oglądali. Dzięki przekazowi dostosowanemu do odbiorców remarketing dynamiczny pozwala budować potencjalną i rzeczywistą sprzedaż, nakłaniając użytkowników odwiedzających witrynę w przeszłości do powrotu i dokończenia tego, co zaczęli

·         Remarketing w aplikacjach mobilnych: wyświetlanie reklam osobom, które korzystały z Twojej aplikacji mobilnej lub witryny komórkowej, w czasie, gdy używają innych aplikacji mobilnych lub przeglądają inne witryny komórkowe.

·         Remarketing wideo: wyświetlanie reklam osobom, które weszły w interakcję z Twoimi filmami lub kanałem w YouTube, w czasie, gdy korzystają z YouTube oraz przeglądają filmy, witryny lub aplikacje w sieci reklamowej.

 

Dlaczego warto korzystać z remarketingu?

Niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć sprzedaż, liczbę rejestracji czy budować świadomość marki, remarketing może być strategicznym elementem Twojej reklamy. Umożliwia on zwiększenie zwrotu z inwestycji (ROI) wszystkim reklamodawcom.

Napisz do nas

Jesteś zainetresowany bezpłatną ofertą - Napisz do nas. Ofertę przygotujemy najszybciej jak to możliwe.